Facebook

Turzyce, wrzosy, borówka

13 kwietnia

rzegląd ostatnich dostaw: Pięknie rozrośnięte turzyce. Wrzosy oraz wrzośce. Borówka amerykańska - duże sadzonki.

SPIS DOSTAWY

Facebook

Liliowce, kosaćce, buki

09 kwietnia

Przegląd ostatnich dostaw: Kolejna porcja bylin (żagwin, sasanki, malwy, zawciąg, liliowce i kosaćce). Buki ('Purple Fountain', 'Purpurea Pendula', 'Dawyck Gold', 'Rohan Obelisk'). Truskawki i poziomki.

SPIS DOSTAWY

YouTube

Powojniki, jałowce, tawuły

06 kwietnia

Przegląd ostatnich dostaw: Powojniki oraz wiele innych pnączy (wiciokrzewy, winobluszcze, miliny, winorośl jadalna, rdestówka, aktinidia). Tawuła japońska (6 odmian). Pięciornik (5 odmian).

SPIS DOSTAWY

Facebook

Wesołych Świąt!

02 kwietnia

Wszystkim naszym przyjaciołom i sympatykom cały nasz zespół składa najserdeczniejsze życzenia z okazji Świąt Wielkiej Nocy. Niech przyniosą nam wszystkim dużo nadziei, pokoju i miłości. Bo jeśli jest Miłość, taka prawdziwa, bez przed i potem, czym tu się martwić? W dniu jutrzejszym nasze centrum ogrodnicze jest zamknięte, do zobaczenia po Świętach!

YouTube

Byliny, bukszpany, iglaki na pniu

30 marca

Przegląd ostatnich dostaw: Mnóstwo gatunków i odmian bylin. Bukszpany formowane (pamiętajcie o ćmie bukszpanowej, która mocna daje się we znaki posiadaczom tych roślin. Iglaki szczepione na pniu (cisy, sosny, świerki, cyprysiki).Coin’), Świerk pospolity ‘Acrocona’.

SPIS DOSTAWY

Covid

Nowe obostrzenia

26 marca

Mimo nowych obostrzeń nasze centrum ogrodnicze jest otwarte normalnie. Pamiętajmy o bezpieczeństwie: maseczki, dystans, dezynfekcja. Gorąco prosimy o to, aby w odwiedziny do nas nie udawać się całymi rodzinami, tylko wyznaczyć jednego reprezentanta, który sprawnie dokona, najlepiej przemyślanych w domu, zakupów. Chodzi o to, aby nie stwarzać niepotrzebnego tłoku, a tym samym zwiększyć bezpieczeństwo nas wszystkich.

YouTube

Oczary, ostrokrzewy, laurowiśnie

24 marca

Różaneczniki ‘Rhododenron’ (22 odmiany), Sosna Jeffrey’a (duże rozmiary 3-4 m), Sosny górskie (‘Pumilio’, ‘Mughus’, ‘Winter Gold’, ‘Ophir’, ‘Gold Coin’), Świerk pospolity ‘Acrocona’.

SPIS DOSTAWY

YouTube

Oczary, ostrokrzewy, laurowiśnie

19 marca

Na stołach w końcu zrobiło się kolorowo (bratki, pierwiosnki, stokrotki), a nowe rośliny dojeżdżają codziennie.

SPIS DOSTAWY

YouTube

Pierwsze dostawy!

13 marca

Przygotowania do wiosny ruszyły u nas pełną parą. Już jesteśmy po pierwszych dostawach roślin. Mamy już kwitnące ciemierniki oraz świeże zioła.

SPIS DOSTAWY

YouTube

Bratki!

01 marca

Pierwsza dostawa bratków! 😀 Rozpoczęliśmy wystawianie roślin z zimowych przechowalni. Z dnia na dzień ich wybór będzie coraz większy.

Bratki

Nowy sezon!

22 lutego

Budzimy się do życia po zimowej przerwie, a słowo „zimowej” w tym roku jest, jak najbardziej uzasadnione. Mamy nadzieję, że taka jak my zdążyliście zatęsknić za wiosną.