Primula

Nowe zasady bezpieczeństwa

26 marca

Informujemy, że wciąż jesteśmy otwarci w normalnych godzinach. W związku z nowymi zasadami bezpieczeństwa wprowadzonymi przez rząd zachęcamy do pozostania w domach/ogrodach i przemieszczania się tylko w niezbędnych sprawach. Jednocześnie staramy się o to, aby zakupy w naszym centrum ogrodniczym odbywały się bezpiecznie dla klientów i pracowników. Prosimy o wyrozumiałość i cierpliwość podczas stosowania się do poleceń personelu. Spędzaj czas bezpiecznie #zostańwogrodzie

Bukszpan

Buki, cisy, laurowiśnie

20 marca

Dostawy z brzącego tygodnia to m.in.: Buki - zwisające, kolumnowe, o barwnych liściach; Bukszpany; Cisy - formy naturalne i przycinane; Lilaki - szczególnie w dużych (150 cm+) rozmiarach; Ostrokrzewy; Laurowiśnie; Tuje - Smaragd, Brabant, Aureospicata.

SPIS DOSTAWY

Rodek

Drzewa, różaneczniki, azalie

17 marca

Kolejna porcja dostaw, a wśród nich bardzo dużo drzew. Część materiału przyjechała z "gołym korzeniem". Dopóki ich nie posadzimy w doniczkę można liczyć na spory rabat przy zakupie.

SPIS DOSTAWY

Sosny

Pierwsze dostawy roślin

06 marca

Już do nas dotarły cztery tiry roślin, a to dopiero początek :-). Nasze osobiste "best of" to: Ambrowce 'Gum Ball', Sosny himalajskie, Kaliny o pachnących kwiatach, Miłorzęby, Tulipanowce, Trawy pampasowe.

SPIS DOSTAWY

Tulipan

Otwarcie po urlopie!

17 lutego

Otwieramy nasze centrum ogrodnicze po zimowej przerwie! Chociaż w tym roku zasadniejsze byłoby stwierdzenie przerwa jesienna ;-). Wiosna daje o sobie znać wyjątkowo wcześnie.